Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Ulaşım    ...    Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde    ...    Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Büyükşehir'den Dört Ayrı Oyun
Büyükşehir Belediyesi her yaş grubuna hitap eden oyunları Kayserililerle buluşturmaya devam ediyor. ...
Kayseri 25-04-2018 15:18

Büyükşehir Belediyesi her yaş grubuna hitap eden oyunları Kayserililerle buluşturmaya devam ediyor. Hafta sonu birbirinden güzel oyunlar tiyatroseverlerle buluştu.
Büyükşehir Belediyesi nisan ayı kültür sanat etkinlikleri dört önemli oyunla devam etti. Anadolu Selçuklular zamanında yaşanmış olan hüzünlü bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Aşk ve Şifa” adlı oyun Şehir Tiyatrosu’nda sahnelendi. Oyun tiyatroseverler tarafından büyük ilgi gördü.
Hafta sonu sahnelenen diğer bir oyunda “Karagöz ile Hacivat” gölge oyunu oldu. Şehir Tiyatrosu’nda sahnelenen oyunda hem çocuklar, hem de büyükler keyifli dakikalar geçirdi.
Büyükşehir Belediyesi, herkesin çok sevdiği sevimli kedinin tiyatroya uyarlanmış hali olan “Garfield” adlı oyunu da Kayserililerle buluşturdu. Garfield, Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde iki seans halinde sahnelendi.
Hafta sonu “Dolgi ve Arkadaşları Zamanda Yolculuk” adlı oyun da Şehir Tiyatrosu’nda sahnelendi. İki seans halinde sahnelen oyunda Dolgi ve arkadaşlarının maceraları anlatıldı.

Etiketler :
Büyükşehir'den - Dört - Ayrı - Oyun -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net