diyarbakır’ın çehresi değişiyor    ...    KTO’dan Bilgilendirme Toplantısı    ...    Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor    ...    Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu    ...    "Ülkemizin Kaynaklarını En İyi Şekilde Kullanmak Herkesin Vazifesidir"    ...    Başkan Çolakbayrakdar, Fevzi Çakmak Sakinleriyle Birlikte    ...    Yatırımcılar İçin Büyük Fırsat    ...    Ramazan Sokağı'na Büyük İlgi    ...    İş-Kur Çalışanları İş Başı Yaptı    ...    Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor
Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu
Galatasaray Bayrakları Köprülere Asıldı!
Büyükşehir Yeni Bir Rekora Hazırlanıyor
Keykubat Tepesi Büyükşehir Belediyesi’nin ağaç dikme şöleni ile bir anda yeşile bürünecek. ...
Kayseri 25-04-2018 15:21

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Cumhuriyet Meydanı’ndaki lale peyzajlı Türk Bayrağı rekoru gibi 29 Nisan’da yeni bir rekora imza atacaklarını söyledi. Başkan Çelik, yaklaşık 30 bin kişinin katılımıyla Keykubat Tepesi’nde ağaç dikme şöleni yapacaklarını ve boylu ağaçların dikilmesiyle Keykubat’ın bir anda yeşile bürüneceğini kaydetti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 29 Nisan Pazar günü geniş katılımlı bir şölenin yapılacağı Keykubat bölgesinde incelemelerde bulundu. Türkiye’nin en büyük yaşam parklarından birisi haline gelecek olan Keykubat’taki ağaçlandırma çalışmalarından bahseden Başkan Mustafa Çelik, 29 Nisan Pazar günü yapılacak şölene tüm Kayserilileri davet etti.
Ağaç dikme şöleniyle fidanların haricinde 10 binden fazla boylu ağacı Keykubat’a dikeceklerini ifade eden Başkan Mustafa Çelik, aynı anda dikimin başlayacağını ve bir anda Keykubat’ın yeşile bürüneceğini belirtti. Başkan Mustafa Çelik, ağaç dikme şöleninde çeşitli sportif ve kültürel etkinliklerin yapılacağını da kaydetti.
ŞEHİR HASTANESİ KARŞISINDAKİ BİNALAR YÜKSELİYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Keykubat Tepesi’nde yaptığı incelemelerin ardından Şehir Hastanesi karşısındaki Büyükşehir Belediyesi’nin şantiye alanına geçerek yapılmakta olan iş yerlerinin son durumunu yerinde gördü. İnşaat alanını gezen Başkan Çelik, hızla yükselen inşaatlarla ilgili bilgiler aldı. 

Etiketler :
Büyükşehir - Yeni - Bir - Rekora - Hazırlanıyor -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net