Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Ulaşım    ...    Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde    ...    Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Uyum İçinde Çalışma Vurgusu
Kayseri Ticaret Odası Yönetimi Başkan Çelik’i ziyaret etti. ...
Kayseri 25-04-2018 15:25

Kayseri Ticaret Odası’nın Yeni Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ederek bir süre görüştüler.  Ziyarette uyum vurgusu yapıldı ve Kayseri ortak paydasında tüm kurum ve kuruluşların bir araya geldiği ifade edildi.
Kayseri Ticaret Odası seçim sürecini tamamladı. Ticaret Odası’nın Yeni Başkanı Ömer Gülsoy,  yönetim kurulu üyeleri ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu. Gülsoy, “Şehrimiz için ülkemiz için uyum içerisinde ne gerekiyorsa yapmanın arzusu içindeyiz” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de Başkan Ömer Gülsoy ve yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulundu ve “Rabbim yapacağınız işlerde başarılı kılsın” ifadelerini kullandı. Kayseri’deki uyum kültürü ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Başkan Çelik, “Kayseri ortak paydasında hepimiz birleşmeyi biliyoruz ve şehrimizle ilgili yapacağımız çok iş var” diye konuştu.

Etiketler :
Uyum - İçinde - Çalışma - Vurgusu -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net