Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Ulaşım    ...    Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde    ...    Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Büyükşehir'den Yeşil Şenlik
Büyükşehir Belediyesi lale peyzajlı dünyanın en büyük bayrağı rekorunun ardından dikkat çekici bir çalışmaya daha imza atacak. ...
Kayseri 27-04-2018 11:43

Büyükşehir Belediyesi lale peyzajlı dünyanın en büyük bayrağı rekorunun ardından dikkat çekici bir çalışmaya daha imza atacak. 29 Nisan Pazar günü Keykubat Tepesi’nde yapılacak etkinlikle 10 bin yetişmiş ağaç dikilecek ve bir anda Keykubat Tepesi yeşile bürünecek.
Büyükşehir Belediyesi, her alanda olduğu gibi yeşil alan yatırımlarında da dikkat çekiyor. Yaptığı yatırımlarla kişi başına düşen yeşil alan miktarını artıran ve Hava İkmal Şehir Parkı ile Keykubat Kent Park gibi ülkemizin en büyük parklarını Kayseri’ye kazandırmak için çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi, bu alanda Keykubat’ta dikkat çekici bir çalışmaya imza atacak.
29 Nisan Pazar günü Keykubat Tepesi’nde geniş kapsamlı ağaç dikme şenliği düzenlenecek. Şenliğe 30 bini aşkın vatandaşın katılması bekleniyor. Şenliğe katılmak isteyenler şehrin farklı noktalarından kaldırılacak otobüslerle Keykubat Tepesi’ne gidebilecek.
Ağaç dikme şenliğine katılanlarla birlikte Keykubat’a boyları 1,5 ile 4 metre arasında değişen ağaçlar dikilecek. 10 bin ağacın dikilmesiyle birlikte Keykubat Tepesi birkaç saat içinde yeşile bürünecek. 
BAŞKAN ÇELİK'TEN ÇAĞRI
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Keykubat'a giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Tüm Kayserililere çağrı yapan Başkan Mustafa Çelik, farklı etkinliklerin de yapılacağı ağaç dikme şenliğine davet etti.  

Etiketler :
Büyükşehir'den - Yeşil - Şenlik -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net