diyarbakır’ın çehresi değişiyor    ...    KTO’dan Bilgilendirme Toplantısı    ...    Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor    ...    Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu    ...    "Ülkemizin Kaynaklarını En İyi Şekilde Kullanmak Herkesin Vazifesidir"    ...    Başkan Çolakbayrakdar, Fevzi Çakmak Sakinleriyle Birlikte    ...    Yatırımcılar İçin Büyük Fırsat    ...    Ramazan Sokağı'na Büyük İlgi    ...    İş-Kur Çalışanları İş Başı Yaptı    ...    Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor
Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu
Galatasaray Bayrakları Köprülere Asıldı!
Ulaşım Yatırımları Devam Ediyor
Başkan Çelik, sadece bugünün Kayseri’sine değil geleceğimize de yatırım yaptıklarını söyledi. ...
Kayseri 27-04-2018 11:47

Büyükşehir Belediyesi, daha konforlu bir kent hayatı ve kesintisiz ulaşım için yatırımlarına devam ediyor. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Kocasinan Bulvarı ve Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı’ndaki katlı ve köprülü kavşak yatırımlarının ardından şimdi de Osman Kavuncu Bulvarı’na katlı kavşak yapılacak. Şehir Terminali önüne yapılacak olan katlı kavşak için ihaleye çıkılıyor.
Büyükşehir Belediyesi katlı kavşak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Son bir ay içinde önce Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndaki köprülü kavşağı hizmete açan, ardından Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı’na yapılacak Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Köprülü Kavşağı’nın temelini atan ve önümüzdeki ay Fuzuli Köprülü Kavşağı’nı hizmete açacak olan Büyükşehir Belediyesi, Osman Kavuncu Bulvarı’nda da katlı kavşak yapımı için ihaleye çıkıyor.
Şehir Terminali önüne yapılacak olan köprülü kavşağın ihalesi 15 Mayıs Salı günü saat 09:30’da gerçekleştirilecek. Katlı kavşakta 705 adet fore kazık, 700 adet jet grout kullanılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kesintisiz trafik için ulaşım yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti. Belsin Anafartalar-Terminal-Şehir Hastanesi-Nuh Naci Yazgan Üniversitesi-Mobilyakent Tramvay Hattı’nın yapımına bu yıl içinde başlanacağını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Tramvay hattının geçeceği Terminal Kavşağı’na katlı kavşak yapılması için 15 Mayıs’ta ihaleye çıkıyoruz. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nda da katlı kavşak projemiz var. Bunun için de kısa zamanda ihaleye çıkacağız. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Kocasinan Bulvarı, Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı, Osman Kavuncu Bulvarı ve yeni açmaya başladığımız OSB-Talas Yolu’na yaptığımız ve yapacağımız köprülü kavşaklar ile sadece bugünün Kayseri’sine değil geleceğimize de yatırım yapıyoruz” dedi. 

Etiketler :
Ulaşım - Yatırımları - Devam - Ediyor -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net