diyarbakır’ın çehresi değişiyor    ...    KTO’dan Bilgilendirme Toplantısı    ...    Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor    ...    Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu    ...    "Ülkemizin Kaynaklarını En İyi Şekilde Kullanmak Herkesin Vazifesidir"    ...    Başkan Çolakbayrakdar, Fevzi Çakmak Sakinleriyle Birlikte    ...    Yatırımcılar İçin Büyük Fırsat    ...    Ramazan Sokağı'na Büyük İlgi    ...    İş-Kur Çalışanları İş Başı Yaptı    ...    Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor
Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu
Galatasaray Bayrakları Köprülere Asıldı!
Hanımefendi Ayşe Kamçı Özvatan’da
Vali Süleyman Kamçı’nın eşi Ayşe Kamçı, Özvatan ilçesinde şehit ailesini ve bir aileyi ziyaret etti. ...
Kayseri 04-05-2018 10:50

İlk olarak Siirt’te zırhlı aracın geçişi sırasında meydana gelen patlama sonucunda şehit düşen Uzman Çavuş Nuh Kürşat Temizyüerek’inailesini ziyaret eden Ayşe Kamçı, aile bir kez daha başsağlığı diledi.

Devlet olarak şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Ayşe Kamçı, "Sizler bize emanetsiniz ve bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz.” dedi. 

Şehit ailesini ziyaretinin ardından Özvatan’da başka bir aileyi ziyaret eden Ayşe Kamçı, her fırsatta vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların sorunlarının çözümüne katkıda bulunmaya çalışacaklarını söyledi.

Ailelerin eğitim, sağlık ve ekonomik ihtiyaçlarının giderilmesi ve yaşam standartlarının yükseltilmesi için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirten Hanımefendi Kamçı, bu tür ziyaretlerle ailelerin yanlarında olmaya çalıştıklarını söyledi.

Ziyarette Hanımefendi Ayşe Kamçı’ya, Özvatan Kaymakamı Menderes Topçuoğlu’nun eşi Nihal Topçuoğlu eşlik etti.

Etiketler :
Hanımefendi - Ayşe - Kamçı - Özvatan’da -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net