diyarbakır’ın çehresi değişiyor    ...    KTO’dan Bilgilendirme Toplantısı    ...    Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor    ...    Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu    ...    "Ülkemizin Kaynaklarını En İyi Şekilde Kullanmak Herkesin Vazifesidir"    ...    Başkan Çolakbayrakdar, Fevzi Çakmak Sakinleriyle Birlikte    ...    Yatırımcılar İçin Büyük Fırsat    ...    Ramazan Sokağı'na Büyük İlgi    ...    İş-Kur Çalışanları İş Başı Yaptı    ...    Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Ayşe Kamçı Ziyaretlere Devam Ediyor
Kırsal Mahallelerde Yol ve Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Vali Kamçı Koruyucu Ailelerle İftarda Buluştu
Galatasaray Bayrakları Köprülere Asıldı!
Kesintisiz Yatırım, Kesintisiz Ulaşım
Büyükşehir Belediyesi, kesintisiz ulaşım için yatırımlarına devam ediyor. ...
Kayseri 07-05-2018 10:28

Büyükşehir Belediyesi, kesintisiz ulaşım için yatırımlarına devam ediyor. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Kocasinan Bulvarı, Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı ve Osman Kavuncu Bulvarı’ndan sonra Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’na da katlı kavşak yapılacak. Şehir Hastanesi önüne yapılacak katlı kavşak için 21 Mayıs’ta ihaleye çıkılıyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, katlı kavşak yatırımlarına bir yenisini daha ekleyeceklerini belirtti. Yatırımda hız kesmediklerini ve artan bir tempoyla Kayseri’ye yeni eserler kazandırmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Çelik, “Önceki ay Melikgazi Katlı Kavşağı’nı hizmete açtık, geçen ay Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Katlı Kavşağı’nın temelini attık, bu ay ise Fuzuli Katlı Kavşağı’nı hizmete açacağız. Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda halen devam eden katlı kavşak yatırımlarının yanında bu ay iki ayrı katlı kavşak için de ihaleye çıkacağız” dedi. 
Büyükşehir Belediyesi tarafından bu ay gerçekleştirilecek olan iki ihaleden ilki Osman Kavuncu Bulvarı Şehir Terminali önüne yapılacak olan köprülü kavşağın ihalesi olacak. 15 Mayıs Salı günü saat 09:30’da gerçekleştirilecek olan ihalenin hemen ardından Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Şehir Hastanesi önüne yapılacak katlı kavşak için de ihaleye çıkılacak. Şehir Hastanesi önündeki katlı kavşak ihalesi 21 Mayıs Pazartesi günü saat 09:30’da yapılacak.
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndaki katlı kavşakta 108 adet fore kazık, 1500 metreküp öngermeli kiriş, 6 bin 250 metreküp beton bulunacak. Belsin Anafartalar-Terminal-Şehir Hastanesi-Nuh Naci Yazgan Üniversitesi-Mobilyakent Tramvay Hattı’nın güzergahında bulunacak olan katlı kavşağın bu yıl içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

Etiketler :
Kesintisiz - Yatırım - - Kesintisiz - Ulaşım -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.05.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net