Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Ulaşım    ...    Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde    ...    Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Kesintisiz Yatırım, Kesintisiz Ulaşım
Büyükşehir Belediyesi, kesintisiz ulaşım için yatırımlarına devam ediyor. ...
Kayseri 07-05-2018 10:28

Büyükşehir Belediyesi, kesintisiz ulaşım için yatırımlarına devam ediyor. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Kocasinan Bulvarı, Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı ve Osman Kavuncu Bulvarı’ndan sonra Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’na da katlı kavşak yapılacak. Şehir Hastanesi önüne yapılacak katlı kavşak için 21 Mayıs’ta ihaleye çıkılıyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, katlı kavşak yatırımlarına bir yenisini daha ekleyeceklerini belirtti. Yatırımda hız kesmediklerini ve artan bir tempoyla Kayseri’ye yeni eserler kazandırmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Çelik, “Önceki ay Melikgazi Katlı Kavşağı’nı hizmete açtık, geçen ay Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Katlı Kavşağı’nın temelini attık, bu ay ise Fuzuli Katlı Kavşağı’nı hizmete açacağız. Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda halen devam eden katlı kavşak yatırımlarının yanında bu ay iki ayrı katlı kavşak için de ihaleye çıkacağız” dedi. 
Büyükşehir Belediyesi tarafından bu ay gerçekleştirilecek olan iki ihaleden ilki Osman Kavuncu Bulvarı Şehir Terminali önüne yapılacak olan köprülü kavşağın ihalesi olacak. 15 Mayıs Salı günü saat 09:30’da gerçekleştirilecek olan ihalenin hemen ardından Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Şehir Hastanesi önüne yapılacak katlı kavşak için de ihaleye çıkılacak. Şehir Hastanesi önündeki katlı kavşak ihalesi 21 Mayıs Pazartesi günü saat 09:30’da yapılacak.
Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’ndaki katlı kavşakta 108 adet fore kazık, 1500 metreküp öngermeli kiriş, 6 bin 250 metreküp beton bulunacak. Belsin Anafartalar-Terminal-Şehir Hastanesi-Nuh Naci Yazgan Üniversitesi-Mobilyakent Tramvay Hattı’nın güzergahında bulunacak olan katlı kavşağın bu yıl içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

Etiketler :
Kesintisiz - Yatırım - - Kesintisiz - Ulaşım -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net