Başkan Çolakbayrakdar, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor    ...    Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi, Kocaman Bir Aile”    ...    Güvenli Ve Seri Ulaşım İçin Yol Çizgileri Melikgazi Belediyesince Yapılıyor    ...    31 Temmuz Son Gün..    ...    Vali Kamçı’dan İş Bankası ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret    ...    Okul Sporlarında Kayseri Damgası    ...    Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
Hayırsever Osman Ulubaş' tan Eğitime Destek
Hayırsever Osman Ulubaş'ın yaptıracağı 24 derslikli İlkokul, 8 derslikli Anaokulu ve kapalı spor salonun yapımına ilişkin protokol, Kayseri Valiliği'nde düzenlenen tören ile imzalandı ...
Kayseri 31-05-2018 16:26

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Vali Süleyman Kamçı, Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ve Hayırsever Osman Ulubaş, 'Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası' kapsamında 24 derslikli İlkokul, 8 derslikli Anaokulu ve kapalı spor salonunun yapımı için hazırlanan protokole birlikte imza koydu.
 
Bakan Özhaseki, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen protokol imza töreninde, Kayserinin ismi anıldığı zaman bir takım sıfatların hemen akla geldiğini ifade ederek, şunları kaydetti:
 
“Ticaret şehri olması, çalışkanlığı, gayreti, insanının becerisi gündeme geliyor. Hayırseverliliği de artık yavaş yavaş öne gelmeye başlıyor. 15-20 yıldır bu memlekette alın teri ile para kazananlar şehri ile ödeşir gibi hayır işliyor. Bu konuda rahmetlik olan herkesi yad ediyoruz. Kadir Has da bunlardan birisi, onun gibi nice hayırseverlerimiz var. Günümüzde de bu işin bayraktarlığını Osman amca yapıyor. Bundan 10 yıl kadar önce görüşmüştük ve Aydınlıkevler Mahallesinde bir cami ile işe başlamıştık. Yaptığı okula da özenen Osman amca taşlarını dahi kendisi tek tek seçiyor. Şimdi de yeniden hayır işine başlıyor. Gültepe’de bir arsada ilköğretim okulu yaptırıyor. Kompleksleri ile çevre düzeni ile anaokulu da içinde bir okul yaptıracak.”
 
Hayırsever Osman Ulubaş ise protokol imza töreninden büyük onur duyduğunu belirterek, 'Herkesin bu mutluluğu yaşamasını Allah'tan temenni ettiğini' dile getirdi.
 
Protokol imza töreninde Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız ve İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Hayırsever Osman Ulubaş'ın yakınları da hazır bulundu.

Etiketler :
Hayırsever - Osman - Ulubaş' - tan - Eğitime - Destek -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net