Başkan Çolakbayrakdar, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor    ...    Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi, Kocaman Bir Aile”    ...    Güvenli Ve Seri Ulaşım İçin Yol Çizgileri Melikgazi Belediyesince Yapılıyor    ...    31 Temmuz Son Gün..    ...    Vali Kamçı’dan İş Bankası ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret    ...    Okul Sporlarında Kayseri Damgası    ...    Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
İftar Sofrası Argıncık Mahallesinde Kuruldu
İftar Sofrası Argıncık Mahallesinde Kuruldu ...
Kayseri 02-06-2018 11:55

Kocasinan Belediyesi iftar sofrasını Argıncık’ta kurdu. Vatandaşların programa yoğun ilgi göstermesinin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Belediyelerin her türlü organizasyonu vatandaşların katılımıyla daha bir anlamlı hale geliyor” dedi.

Ramazan Ayı boyunca birçok başarılı iftar organizasyonuna imza atan Kocasinan Belediyesi bu kez Argıncıktaydı. Binlerce kişiye hazırlanan iftar yemeği zamanında vatandaşın masasına kondu. Argıncık sakinleri Ezan saatini Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahiler dinleyerek bekledi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın ev sahipliği yaptığı programa, AK Parti Milletvekilleri Hülya Nergis Atcı ve İsmail Emrah Karayel de katıldı.

İftardan önce masaları tek tek gezerek vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, yoğun ilgiden dolayı mutlu olduğunu söyledi.  Yapılan iftarın ardından düzenlenen etkinliklere geçildi. Vatandaşlardan büyük ilgi gören Ramazan etkinliklerinde, çocuklar doyasıya eğlenirken, katılımcılar hoşça vakit geçirdi. İllüzyon, kukla gösterisi, ateşbaz, meddah ve Hacivat-Karagöz gösterilerini ilgiyle izleyen çocuklar, animasyonlar ve yarışmalar ile de eğlencenin tadına vardı. Etkinlik sırasında çocuklara Kocasinan Çocuk dergisi dağıtıldı.

 İftarın ardından Başkan Çolakbayrakdar, AK Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte Argıncık Mahallesi esnaflarını ziyaret ederek, onların sorularını ve taleplerini dinledi.

Etiketler :
İftar - Sofrası - Argıncık - Mahallesinde - Kuruldu -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net