Kentsel Dönüşüm Projesi ile Yenilenen Şehir    ...    Büyükşehir Bayrama Hazır    ...    Melikgazi Belediyesin’den Memnuniyet Anket     ...    Yerel Yöneticilere Çağrı: ''Türk Lirası Kullanın''    ...    Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu    ...    Hacılarda Bayrama Doğru Çalışmalar Hız Kesmiyor    ...    Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti    ...    Şeker’den Pancar Çiftçisine 11 Milyon Lira Kurban Avansı    ...    Kocasinan’da Her Nefes Yeni Bir Heyecan Demek    ...    Kocasinan'da Çocuk Oyunları Canlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
Ramazan Sokağı, Şehrin Sokağı
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı, 24 Haziran seçimleri için çalışan milletvekili adaylarının halkla buluşma noktası oldu ...
Kayseri 02-06-2018 11:58

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurşunlu Otoparkı ve Mimarsinan Parkı’nda kurulan Ramazan Sokağı her gün on binlerce insanı ağırlamaya devam ediyor. Ramazan ayının ilk gününden itibaren şehrin insan yoğun mekanlarının başında gelen Ramazan Sokağı, seçimlere hazırlanan siyasilerin de halkla buluşma noktası oldu. Farklı siyasi partilerin adayları Ramazan Sokağı’nı ziyaret ederek halkın desteğini istiyorlar.
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı, Kayseri halkının birlik-beraberlik içerisinde Ramazan’ın ruhunu en güzel şekilde yaşamasına katkı sunuyor. Her gün özellikle iftar sonrası Kayserililerin akın ettiği Ramazan Sokağı, şehrin en yoğun noktalarından birisi haline geldi. 24 Haziran seçimlerine hazırlanan siyasi partilerin milletvekili adayları da iftar sonrasında ağırlık verdikleri seçim çalışmaları çerçevesinde mutlaka Ramazan Sokağı’nı da geziyorlar.
AK Parti, MHP, CHP ve diğer siyasi partilerin adayları Ramazan Sokağı’nda vatandaşlarla buluşarak destek istiyorlar. Adayların bu ziyaretler sırasında karşılaştıkları da oluyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ramazan Sokağı gezisi sırasında CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve CHP’li adaylarla karşılaştılar. AK Parti ve CHP’liler birbirleriyle selamlaştılar ve seçim çalışmalarında kolaylıklar dilediler. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’a turşu suyu ikram etti.
AK Partili adayların bir program dahilinde sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla buluştuğu Ramazan Sokağı’nı MHP Milletvekili adayları da ziyaret etti. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü ve MHP İl Başkanı Serkan Tok ile birlikte Ramazan Sokağı’nı gezdi.
Halkın yanı sıra milletvekili adaylarının da ilgi odağı olan Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu Ramazan Sokağı, şehrin sokağı hüviyetiyle seçen ve seçileni buluşturan mekanlardan başında geliyor.

Etiketler :
Ramazan - Sokağı - - Şehrin - Sokağı -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net