Başkan Çolakbayrakdar, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor    ...    Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi, Kocaman Bir Aile”    ...    Güvenli Ve Seri Ulaşım İçin Yol Çizgileri Melikgazi Belediyesince Yapılıyor    ...    31 Temmuz Son Gün..    ...    Vali Kamçı’dan İş Bankası ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret    ...    Okul Sporlarında Kayseri Damgası    ...    Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
Kocasinan Kocaman Bir Aile
Kocasinan Kocaman Bir Aile ...
Kayseri 02-06-2018 12:10

Kocasinan Belediyesi ailesi iftar sofrasında bir araya geldi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın ev sahipliğini yaptığı iftar programına belediye personeli aileleri ile birlikte katıldı.

Kocasinan Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği personel iftar programı yine yoğun katılımla gerçekleşti. Kayserinin sosyal alan bakımından en kapsamlı yeri olan Kuşçu Marina’da verilen iftar yemeğine Başkan Çolakbayrakdar eşi Fatma hanımla birlikte geldi.

Başkan Çolakbayrakdar ve eşi Fatma hanım iftar saati öncesi bütün masaları tek tek gezerek selam verdi. Aileleri ile birlikte programa katılan personelin minik çocukları ile yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar’ın onlarla iletişime geçmesi ise zaman zaman eğlenceli anlar yaşanmasına neden oldu.

Ezan okunmadan önce mesai arkadaşlarına hitap eden Başkan Çolakbayrakdar, böyle güzel Ramazanlara erişmeyi Mevlam nasip eylesin diye dua ediyoruz. Yaklaşan kadir gecenizi ve Ramazan bayramını da şimdiden tebrik ediyorum. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin.” diye konuştu.

Günümüzde birçok Müslümanın zulüm içinde yaşadığına ve ibadetlerini bile özgürce yapamadığına dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Bizlerin şükredecek çok şeyi var. Biz güzellikler içerisinde iftar ederken İslam coğrafyasında birçok Müslüman kardeşimiz zulme maruz kalıyor. Kiminin iftar edecek lokması yok kimisi ise maruz kaldığı baskılar nedeniyle iftarın saatini bile hesaplayamıyor. Bizler bu güzellikler içinde iftarımızı yaparken Allah’a hamd ve dua ediyoruz. Sizlerden ricam dualarınızın içinde zalimlerin zulmüne uğrayan tüm din kardeşlerimize yer vermenizdir. Rabbim en kısa sürede onlara da huzur nasip etsin. Kendi yurtlarında güzel ve mutlu ramazanlar ve bayramlar geçirsinler. İnşallah sizlerde evlerinizde ailenizle birlikte huzurlu ve mutlu bir Ramazan geçirirsiniz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
Kocasinan - Kocaman - Bir - Aile -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net