Başkan Çolakbayrakdar, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor    ...    Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi, Kocaman Bir Aile”    ...    Güvenli Ve Seri Ulaşım İçin Yol Çizgileri Melikgazi Belediyesince Yapılıyor    ...    31 Temmuz Son Gün..    ...    Vali Kamçı’dan İş Bankası ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret    ...    Okul Sporlarında Kayseri Damgası    ...    Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
Kızılay Genel Başkanı Kınık Vali Kamçı’yı Ziyaret Etti
Kayseri Türk Kızılay Toplum Merkezi’nin açılışını yapmak ve bir dizi programlara katılmak üzere ilimize gelen Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve yönetim kurulu üyeleri Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti ...
Kayseri 04-06-2018 18:20

Vali Kamçı, ziyarette yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayseri’de Suriyeli mültecilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Kızılhaç-Kızılay Hareketi İşbirlikleri Koordinatörlüğünde 15’inci Türk Kızılayı Toplum Merkezi’nin hayırlı olmasını temenni etti.

Kızılay’ın vatandaşların her zaman yanında olmaya devam eden bir kurum olduğunun altını çizen Vali Kamçı, “Türkiye’nin saygınlığını ve güvenirliğini kazanmış kurumlardan birisidir. Bu anlamda vatandaşlar Kızılay’a her zaman güvenmiştir. İlimizde de vatandaşın Kızılay’a bakışı oldukça iyi durumda. Kayseri’de ki çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Kızılay hem yurt içinde hem yurt dışında herkesin yardımına koşmaya devam ediyor.” dedi.

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ise kendilerini kabul eden Vali Kamçı’ya teşekkür ederek, Kayseri’nin hayrı ile tanınan bir şehir olduğunu ifade etti.

Şehrin sosyal sorunlarına destek olmak açısından 70 bin civarındaki Suriyeli mültecinin ihtiyacını bir nebze de olsa giderecek olan Toplum Merkezinin açılışını yapacaklarını ifade eden Başkan Kınık, bu merkezde uyum temelli eğitimler verileceğini belirtti.

Türkiye Kızılay Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Ayhan Uzandaç’ın da hazır bulunduğu ziyaretin sonunda Vali Kamçı, Başkan Kınık ve yönetim kurulu üyeleri günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Etiketler :
Kızılay - Genel - Başkanı - Kınık - Vali - Kamçı’yı - Ziyaret - Etti -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net