Kentsel Dönüşüm Projesi ile Yenilenen Şehir    ...    Büyükşehir Bayrama Hazır    ...    Melikgazi Belediyesin’den Memnuniyet Anket     ...    Yerel Yöneticilere Çağrı: ''Türk Lirası Kullanın''    ...    Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu    ...    Hacılarda Bayrama Doğru Çalışmalar Hız Kesmiyor    ...    Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti    ...    Şeker’den Pancar Çiftçisine 11 Milyon Lira Kurban Avansı    ...    Kocasinan’da Her Nefes Yeni Bir Heyecan Demek    ...    Kocasinan'da Çocuk Oyunları Canlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
Dünya Çevre Gününde Vali Kamçı’ya Ziyaret
Dünya Çevre Günü kutlamaları çerçevesinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yöneticileri ile çevre gönüllüsü öğrencileri Vali Süleyman Kamçı’ya ziyarette bulundu. ...
Güncel 05-06-2018 14:10

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sibel Livdumlu ve çevre yöneticilerinin katıldığı ziyarette,  Vali Kamçı, çevre gönüllüsü Mehmet Sepici 60.Yıl İlköğretim öğrencilerine hediyelerini verdi.

Vali Kamçı, yaptığı konuşmada, çevrenin gelecek nesillere miras bırakılacak bir husus olduğunu ifade ederek, herkesin Dünya Çevre Gününü kutladı.

Çevrenin bizlere emanet bırakılan ve o emanete sahip çıkmamız gereken bir olgu olduğunu ifade eden Vali Kamçı, şunları kaydetti:

“Çevreye ne kadar sahip çıkarsak, geleceğimize o şekil aktarmış oluruz. Maalesef Dünyadaki sanayi gelişim başta olmak üzere teknolojideki gelişmelerin çevreye verdiği zararı kabul etmek lazım. Sanayisiz bir ülke olamaz tabi ancak sanayinin de çevreye zarar vermemesi lazım. Teknolojik gelişmelerle beraber artık sanayiler çevre en az seviyede zarar veriyor. Aslında çevreye zarar veren insanımızın kendisi. Bu zararın en az seviyeye inmesi için Dünya Çevre Günü kutlanıyor. Dünyada ve ülkemizde kutlanan bu günün asıl amacı insanların çevreye zarar vermesini en aza indirilmesidir. Bu anlamda herkesin Dünya Çevre Gününü kutluyorum.”

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Livdumlu ise çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nün ilde çeşitli etkinliklerle kutlanacağını belirterek, yaptıkları çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Vali Kamçı’ya teşekkür etti.

Etiketler :
Dünya - Çevre - Gününde - Vali - Kamçı’ya - Ziyaret -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net