Başkan Çolakbayrakdar, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor    ...    Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi, Kocaman Bir Aile”    ...    Güvenli Ve Seri Ulaşım İçin Yol Çizgileri Melikgazi Belediyesince Yapılıyor    ...    31 Temmuz Son Gün..    ...    Vali Kamçı’dan İş Bankası ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret    ...    Okul Sporlarında Kayseri Damgası    ...    Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
"Belediyelerimiz de Hayırsever"
ERÜ Rektörü Güven, Başkan Çelik’e destekleri için teşekkür etti. ...
Kayseri 05-06-2018 14:28

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven, üniversite yönetimi ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ederek bir süre görüştü. Prof. Dr. Güven, Erciyes Üniversitesi’nin bugünlere gelmesinde hayırseverler ve hayırsever olan belediyelerin büyük etkisi olduğunu belirtti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, üniversitelerin insan gücümüzün kaynağı olduğunu söyledi. Erciyes Üniversitesi’nin çok başarılı çalışmalar yaptığını ifade eden Başkan Çelik, “Yayın sıralamaları ve diğer kriterlerde üniversitemizi dünyada üst sıralara çıkaracak çalışmalar yapıyorsunuz. Bu sayede şehir büyüyor ve güçleniyor. Bundan dolayı sizlere ve ekibinize teşekkür ediyorum” dedi.
Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven de bir araştırma üniversitesi olarak şehrin, bölgenin ve ülkenin kalkınmasına katkı sağlamanın en büyük görevleri olduğunu belirtti. Bu şehirde birçok şehre örnek olabilecek farklı ve güzel bir uyum olduğunu vurgulayan Güven, “Erciyes Üniversitesi’ni bugünlere getiren en önemli faktörlerden birisi hayırseverler, diğeri de bir hayırsever olan belediyeler. Belediyeler de Erciyes Üniversitesini ve diğer üniversiteleri kendilerinden bir parça olarak görüyor ve ellerinden gelen katkıları sağlıyorlar. Bu anlamda sizin şahsınızda tüm belediye başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Prof. Dr. Muhammet Güven, ziyarette ayrıca Başkan Mustafa Çelik’e teşekkür plaketi takdim etti. 

Etiketler :
"Belediyelerimiz - de - Hayırsever" -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net