Başkan Çolakbayrakdar, Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor    ...    Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi, Kocaman Bir Aile”    ...    Güvenli Ve Seri Ulaşım İçin Yol Çizgileri Melikgazi Belediyesince Yapılıyor    ...    31 Temmuz Son Gün..    ...    Vali Kamçı’dan İş Bankası ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret    ...    Okul Sporlarında Kayseri Damgası    ...    Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
Ramazan Sokağı'nda Halkın Yoğun İlgisi
Bakan Özhaseki, Vali Kamçı ve Başkan Çelik Ramazan Sokağı’nı ziyaret etti. ...
Kayseri 09-06-2018 09:46

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte Ramazan Sokağı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Ramazan Sokağı’nda gerçekleştirilen gezi süresince vatandaşlar Bakan Özhaseki ve Başkan Çelik’e büyük ilgi gösterdi. Gezi sonrasında Bakan Özhaseki’yi uğurlayan Vali Kamçı ve Başkan Çelik Ramazan Sokağı’nın sanatçı konuğu Erkan Mutlu’yu da dinlediler.

 Ramazan Ayı boyunca her akşam Ramazan Sokağı’nda halkla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu kez de sokağı Kayseri Valisi Süleyman Kamçı ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte gezdi.
Ramazan Sokağı’ndaki tüm esnafları tek tek ziyaret eden Bakan Özhaseki, Vali Kamçı ve Başkan Çelik, “Hayırlı İşler” temennilerinde bulundular. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ilçe belediyelerinin “5 Haziran Dünya Çevre Günü” vesilesiyle Ramazan Sokağı’nda kurduğu standa da uğrayan Başkan Çelik, Vali Kamçı ve Bakan Özhaseki burada vatandaşlara bilgilendirme formları ve çeşitli hediyeler dağıttı.
 Ramazan Sokağı gezisi esnasında halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Bakan Özhaseki ve Başkan Çelik, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.  Gezinin ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi uğurlayan Vali Süleyman Kamçı ve Başkan Mustafa Çelik, teravih namazı sonrası başlayan Erkan Mutlu’nun ilahi dinletisi programını izlediler.
 
“SANATI VE SANATÇIYI SEVEN BİR KAYSERİ VAR”
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Erkan Mutlu’ya dinleti sonrasında teşekkür ederek çiçek verdi. Yaptığı konuşmada Ramazan Sokağı’nın başından itibaren halkın coşkusuna değinen Başkan Mustafa Çelik “Sanatı ve sanatı ve sanatçıyı seven bir Kayseri var. Biz de bu bilinçle Türkiye’deki en güçlü sazları ve sesleri hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Hemşehrilerimiz de burada Ramazan Ayı’nın manasına uygun, kaliteli bir şekilde vakit geçiriyorlar” şeklinde konuştu. Vali Süleyman Kamçı da yaptığı etkinlikler için Büyükşehir Belediyesine ve katılımları için Kayseri halkına teşekkür etti.

Etiketler :
Ramazan - Sokağı'nda - Halkın - Yoğun - İlgisi -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net