Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Ulaşım    ...    Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde    ...    Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
BAŞKAN PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
BAŞKAN PALANCIOĞLU YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ ...
Kayseri 17-07-2018 16:45

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Talas Atatürk Bulvarını Mevlana Mahallesi’ne bağlayan en önemli akslardan Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde başlayan yapılan alt yapı çalışmalarını inceledi.

 1.100 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğindeki caddesinde de devam eden  çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Mustafa Palancıoğlu bu yıl bir çok noktada önemli yol çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Palancıoğlu, "Talas genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Burası iki önemli yolun birleştiği aksta yapılan önemli bir çalışma. Talas Atatürk Bulvarı ile Halef Hoca Caddesi arasında yer alan Hoca Ahmet Yesevi Caddesi. Burada Büyükşehir Belediyemiz asfalt çalışmasını yapacak. Bizde alt yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Frezelerle asfalt kaldırıldı. Alt yapı çalışması devam ediyor. Peyzajı ile birlikte kaldırımları da düzenleyip yeniden yapacağız.” dedi.

“Bu cadde özellikle şehirden gelen vatandaşların en yoğun kullandığı aks olduğu için akşamları trafik kilitleniyor.” diyen Başkan Palancıoğlu şunları söyledi:

“Burayı mevcut halinden daha iyi bir hale getirerek trafiği rahatlatmak istiyoruz. Geçtiğimiz yıl Büyükşehir Belediyemiz Halef Hoca Caddesi’ni asfaltlamıştı. Bu yıl ise bu bağlantı hattını asfaltlayacak. Bizde Talas Belediyesi olarak alt yapısı, kaldırımı ve diğer peyzaj çalışmalarıyla konforlu bir yol haline getirerek vatandaşlarımızın kullanımına açacağız. Vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum."

Başkan Palancıoğlu'nun yol çalışmaları incelemesine Talas Kaymakamı Zekeriya Güney'de katılarak bilgiler aldı. 

Etiketler :
BAŞKAN - PALANCIOĞLU - YOL - ÇALIŞMALARINI - İNCELEDİ -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net