Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Ulaşım    ...    Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde    ...    Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
MELİKGAZİ'DE SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM ÖNCELİKLİDİR..
MELİKGAZİ'DE SERİ, GÜVENLİ VE AKIŞKAN ULAŞIM ÖNCELİKLİDİR.. ...
Kayseri 17-07-2018 16:51

Şehir içi güvenli, seri ve alternatif ulaşımına her zaman önem verdiklerini hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şehir içi ulaşım ve alternatif yolların bağlantıları daha seri, bilimsel ve özerk yapılabilmesi için Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü birimi ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiklerini söyledi.

8 mühendis ile 6 teknikerden oluşan yönetim birimi ve 54 ağır iş makinesi, 72 kamyon, hafif arazi araçları birlikte 234 işçisi ile Ulaşım Müdürlüğü’nün bir plan içerisinde çalıştığını belirten Başkan Büyükkılıç, dünya da ulaşımın artık başlı başına bir hizmet sektörü olduğunu ve uydu bağlantılı çalışmaları ile hizmet verdiğini kaydetti.

Melikgazi Belediyesi olarak ulaşıma verilen önem ve hassasiyetten dolayı  ulaşım hizmetleri müdürlüğüne önem verdiklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç “Yol medeniyettir. Bu fikir ve ilke ile Melikgazi belediyesi olarak imar planlarında yer alan yolların açılmasına büyük önem veriyoruz. Yolları açtığımız yetmiyormuş gibi bu yolların sürekli bakım ve onarımını gerçekleştirerek güvenli ve seri ulaşımı sağlıyoruz. Sadece araç trafiğini değil yaya trafiği için özel yayalara yollar, geçişler ve bölümler oluşturuyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak ulaşıma verilen önem ve ciddiyetin bir ifadesi olarak ULAŞIM HİZLETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ adı altında yeni bir birim oluşturmuştuk. Melikgazi de ulaşım böylelikle bilgili, tecrübeli ve konusunda ihtisaslaşmış bir kadro ile ulaşım işleri yürütmektedir. Ulaşım kendi başına artık ihtisaslaşmış bir kadro istemektedir”dedi.

Melikgazi Belediyesinin 2018 yılı bütçesinin 405 milyon TL olduğunu ve ulaşım bütçesinin ise 58 milyon ile bu bütçenin yaklaşık % 15 oluşturduğunu bildiren Başkan Memduh Büyükkılıç, Ulaşıma verilen önemin bütçeden belli olduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler :
MELİKGAZİ'DE - SERİ - - GÜVENLİ - VE - AKIŞKAN - ULAŞIM - ÖNCELİKLİDİR.. -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net