Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Ulaşım    ...    Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde    ...    Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çolakbayrakdar Kurban Kesim Yerinde
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
"Canımız ve Malımız Size Emanet"
Başkan Çelik, Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde polis adayları ile bir araya geldi. ...
Kayseri 19-07-2018 17:57

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi’ni ziyaretinde polisliğin ne denli kutsal bir görev olduğunu belirtti. Polis adayları ile öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Mustafa Çelik, devletin gücünü, polisliğin önemini vurguladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Metin Tanrıver tarafından karşılandı. Öğle yemeğinde polis adayları ile bir araya gelen Başkan Mustafa Çelik, öğrencilere kısa süre hitap etti ve önemli konulara dikkat çekti. Polisliğin çok kutsal bir görev olduğunu vurgulayan Başkan Çelik, “Eminim ki çok kutsal bir görev yaptığınızın farkındasınız. Bizler canımızı malımızı, ezanımızı, bayrağımızı, namusumuzu sizlere emanet ettik” diye konuştu.
“DEVLETE KİMSE KAFA TUTAMAZ”
Polislerin bu bilinçle görev yapması gerektiğini ifade eden Başkan Çelik, ülkemizin ne denli büyük bir devlet olduğunu vurguladı. Başkan Çelik, şöyle devam etti: “Bu devlet büyük bir devlet. Kimse bu devlete kafa tutamaz. Herkes eninde sonunda yaptığı işin cezasını görecektir. 40 yıllık hesap yapanları da bu devlet bitirdi. Gönül coğrafyamızda ayakta kalan tek devletiz. Bundan sonra da farklı isimler altında tehditler gelebilir. Onlara da gerekeni yapacaksınız.”
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, polis adaylarına göreve başladıklarında her zaman halkla iç içe olmaları tavsiyesinde de bulundu.
Başkan Mustafa Çelik, yemekten sonra Polis Meslek Eğitim Merkezi’ni gezdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Meslek Eğitim Merkezi’nde eğitim gören polis adaylarını da selamladı.  

Etiketler :
"Canımız - ve - Malımız - Size - Emanet" -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 21.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net