ALTIN GRAM
Alış: 408,46 TL | Satış: 412,55 TL
DOLAR
Alış: 7.3708 TL | Satış: 7.3841 TL
EURO
Alış: 8.9420 TL | Satış: 8.9581 TL
ÇEYREK
Alış: 662,34 TL | Satış: 676,83 TL

ARAMA SONUÇLARI : 39 adet sonuç bulundu

Erdoğan: Türkiye'yi 2023 hedeflerine kavuşturmayı namus borcu olarak görüyoruz

Erdoğan: Türkiye'yi 2023 hedeflerine kavuşturmayı namus borcu olarak görüyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi 2023 hedeflerine kavuşturmayı namus borcu olarak gördüklerini belirterek, "Elimizdeki imkanların, sahip olduğumuz güven ve huzur ikliminin değerini bileceğiz. Bununla birlikte yönümüz hep geleceğe dönük olacaktır. Şimdi önümüzde 2023 hedefleri var. Son 8 yıldır neredeyse kesintisiz şekilde yaşadığımız saldırılar, maruz kaldığımız tuzaklar nedeniyle bazı alanlarda geride kalmış olsak da Türkiye'yi 2023 hedeflerine kavuşturmayı namus borcu olarak görüyoruz" dedi.

KASKİ’DEN SU BORCU OLANLARA BÜYÜK FIRSAT

KASKİ’DEN SU BORCU OLANLARA BÜYÜK FIRSAT

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü 31 Ağustos 2020 tarihi öncesi oluşan tüm su ve atık su borçlarının yapılandırılacağının müjdesini verdi. Bu kapsamda 7256 Sayılı Kanun gereği aboneler tüm su ve atık su borçlarını yapılandırabilecek.

Emlak vergi borcunuzu ödemeyi unutmayın!

Emlak vergi borcunuzu ödemeyi unutmayın!

Melikgazi Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödeyecek olan vatandaşların mağdur olmamaları adına veznelerinin bu hafta sonu açık olacağını duyurdu. Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2'nci taksit ödemesi 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar yapılabilecek. Vergi mükellefi vatandaşlar, söz konusu vergilerini, veznelere nakit ve kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi, www.melikgazi.bel.tr internet adresi üzerinden de kayıt olmaya gerek kalmadan ödemelerini yapabilecek.

Burhan Karaçam: Borcumuz Ekim ayında 460 milyon Euro'ya geriledi

Burhan Karaçam: Borcumuz Ekim ayında 460 milyon Euro'ya geriledi

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu (YDK) toplantısı, koronavirüs tedbirleri kapsamında online olarak devam ediyor. Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, yaptığı açıklamada kulübün mali durumlarına değindi. Karaçam, ''612 milyon Euro olan borcumuz 460 milyon Euro'ya geriledi" dedi.

Borcu Tahsil İçin Hemen Avukatı Harekete Geçirmeyin

Borcu Tahsil İçin Hemen Avukatı Harekete Geçirmeyin

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Meclisinde yaşanan 'Parkmetre' tartışmasına ilişkin yeni bir açıklama yaptı. Konunun tam olarak hala anlaşılmadığını belirten Yücel, parkmetre alacaklarının tahsili için vatandaşa tebligat yapılmasını ve bunun ardından vatandaşın borcunu ödemesi için makul olan sürenin tanınmasını istedi. Yücel, ayrıca bu tahsilat sürecinin de Büyükşehir Belediyesinde istihdam edilen AVUKATLAR aracılığı ile yapılması çağrısında bulundu.

Bakan Soylu: Kendinize uyku borcunuzu direksiyon başında ödemeyin

Bakan Soylu: Kendinize uyku borcunuzu direksiyon başında ödemeyin

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kurban Bayramı'nın son günü Balıkesir’in Susurluk ilçesinde, trafik kontrol noktasındaki denetimlere katıldı. 5 günlük bayram tatilindeki kaza bilançosunu açıklayan Bakan Soylu, şu ana kadar 45 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti. Soylu, "Eğer kendinize uyku borcunuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bunu direksiyon başında ödemeyin. Lütfen şerit ihlalleri yapmayalım. Trafik kurallarına riayet edelim" dedi.