ALTIN GRAM
Alış: 444,73 TL | Satış: 449,54 TL
DOLAR
Alış: 7.7975 TL | Satış: 7.8116 TL
EURO
Alış: 9.2988 TL | Satış: 9.3156 TL
ÇEYREK
Alış: 721,16 TL | Satış: 737,51 TL

ARAMA SONUÇLARI : 55 adet sonuç bulundu

VALİ VE BAŞKAN’DAN KORONAVİRÜS DENETİMİ

VALİ VE BAŞKAN’DAN KORONAVİRÜS DENETİMİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ile birlikte maske, mesafe ve temizlik konusunda vatandaşları ve esnafları uyarmaya devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç ile Vali Şehmus Günaydın Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak, İnönü Bulvarı’na kadar esnaf ve vatandaşlara salgın süresince dikkat edilmesi gereken kurallar için uyarılarda bulundu. Ayrıca Başkan Büyükkılıç, kent genelinde denetimlerin sürdürdüklerini ve tedbirlerin alınmasının salgınla mücadele çok önemli olduğunu ifade etti.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN PAZAR DENETİMİ

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN PAZAR DENETİMİ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimlere ara vermeden devam eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu seferde Ziyagökalp ve Yeşil Mahallesi’nin pazar yerlerinde vatandaş ve esnafların kurallara uyup uymadığını büyük bir titizlikle kontrol etti.

BAŞKAN ÖZDOĞAN’DAN KORONAVİRÜS DENETİMİ

BAŞKAN ÖZDOĞAN’DAN KORONAVİRÜS DENETİMİ

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda ilçede COVID-19 denetimi yaptı. Esnafları tek tek gezen Başkan Özdoğan, "Hacılar ilçe halkının maske mesafe ve temizlik kurallarına uyduğunu belirterek tedbirleri elden bırakmamalıyız" dedi.

DOKTOR BAŞKAN’DAN BÜYÜKŞEHİR’DE “HES KODU” DENETİMİ

DOKTOR BAŞKAN’DAN BÜYÜKŞEHİR’DE “HES KODU” DENETİMİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, koronavirüs ile mücadele kapsamında Büyükşehir Belediyesi girişindeki HES KODU Kontrol Noktasını denetleyerek, “Hayat Eve Sığar” uygulaması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

KTO’DAN ‘MASKE, MESAFE, HİJYEN´ DENETİMİ!

KTO’DAN ‘MASKE, MESAFE, HİJYEN´ DENETİMİ!

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Uyar, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Nihat Pullu ile birlikte Korona virüs (COVİD-19) ile mücadele kapsamında Hastane Caddesi’nde esnafları ziyaret ederek maske, mesafe ve hijyen denetimi gerçekleştirdi. Esnaflara hayırlı işler dileyerek “Kontrollü Sosyal Hayat Çalışma Rehberi” ve sosyal mesafe broşürleri dağıtan Uyar, pandemi sürecinde genel kurallara uyulmasının halk sağlığı için çok önemli olduğuna vurguladı.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN MASKE, MESAFE VE HİJYEN DENETİMİ

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN MASKE, MESAFE VE HİJYEN DENETİMİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında Hastane Caddesi’nde esnafları ziyaret ederek, maske, mesafe ve hijyen denetimi gerçekleştirdi. Vatandaş ve esnaflarla gönül selamıyla selamlaşan Başkan Çolakbayrakdar, pandemi sürecinde genel kurallara uyulmasının halk sağlığı için çok önemli olduğunu vurguladı.

KTO Başkanı Gülsoy'dan maske ve sosyal mesafe denetimi

KTO Başkanı Gülsoy'dan maske ve sosyal mesafe denetimi

KORONAVİRÜS ile mücadele kapsamında Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Nihat Pullu ile birlikte Hastane Caddesi’nde denetimlerde bulundu. Maske, mesafe ve temizlik konusunda işyerlerini tek tek dolaşarak hatırlatmalarda bulunan Başkan Gülsoy, “Kontrollü Sosyal Hayat Çalışma Rehberi” ve sosyal mesafe broşürleri dağıttı.