ALTIN GRAM
Alış: 408,46 TL | Satış: 412,55 TL
DOLAR
Alış: 7.3708 TL | Satış: 7.3841 TL
EURO
Alış: 8.9420 TL | Satış: 8.9581 TL
ÇEYREK
Alış: 662,34 TL | Satış: 676,83 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Sultanahmet'teki tarihi han 120 milyon liraya satışa çıkarıldı

Sultanahmet'teki tarihi han 120 milyon liraya satışa çıkarıldı

Sultanahmet'teki tarihi Leman Esma Kasay Han 120 milyon liraya satışa çıkarıldı. Satışla ilgili Lüks Konut Uzmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, "Ailenin çok hassas olduğu bir konu var. Yurt dışından gelecek taleplere ikinci üçüncü sırada bırakıyoruz. Burayı önce kendi kültür mirasımızı yaşatacak bir aileye vermek istiyoruz" dedi.

KASKİ EKONOMİYE 3,5 MİLYON TL DEĞER KATTI

KASKİ EKONOMİYE 3,5 MİLYON TL DEĞER KATTI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KASKİ bünyesinde hizmet veren, ‘İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’nde 2020 yılında arıtılan atık sulardan oluşan birincil çamurun çürütülmesiyle elde edilen 2,5 milyon metreküp biyogazdan 3,5 milyon lira değerinde elektrik üretildiğini açıkladı.

“OCAK’TA İHRACATIMIZ GEÇTİĞİMİZ YILA ORANLA YÜZDE 24 ORANINDA ARTTI”  GÜLSOY : “OCAK AYINDA 235 MİLYON DOLAR İHRACAT YAPTIK

“OCAK’TA İHRACATIMIZ GEÇTİĞİMİZ YILA ORANLA YÜZDE 24 ORANINDA ARTTI” GÜLSOY : “OCAK AYINDA 235 MİLYON DOLAR İHRACAT YAPTIK

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Ocak Ayı İhracat rakamlarını değerlendirdi. Kayseri’de Ocak ayında ihracatın, geçtiğimiz yıla oranla yüzde 24 arttığını belirten Başkan Gülsoy, 100 milyon dolar ve üzeri ihracat yapan şehirler arasında 235 milyon dolar ihracatla Kayseri’nin en yüksek artışı sağlayan şehir olduğunu söyledi.

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA 1 MİLYON 430 TL’LIK DESTEK

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA 1 MİLYON 430 TL’LIK DESTEK

Kocasinan Belediyesi, Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 144 kiracısından toplamda 1 Milyon 430 TL kira bedeli borcunu silecek ve 2021 yılında ise kira artışı yansıtmayacak. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de örnek teşkil eden çalışmalar yürüten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, her zaman ihtiyaç duyulan her alanda vatandaşın ve esnafın yanlarında olduklarını vurgulayarak, “İnşallah bu günleri, birlik ve dayanışma içerisinde aşacağız.” dedi.

KASKİ’DEN 106 MİLYON TL’LİK ALTYAPI YATIRIMI

KASKİ’DEN 106 MİLYON TL’LİK ALTYAPI YATIRIMI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, 2020 yılında kent merkezi ve 16 ilçede toplam 106 milyon TL’ye mal olan 610 kilometrelik altyapı yatırımı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temininden sorunsuz altyapı ağının oluşumuna kadar altyapı kavramına giren bütün konularda örnek alınan yatırımlar, KASKİ Genel Müdürlüğümüz aracılığıyla gerçekleştiriliyor" dedi.

Bakan Kasapoğlu: Balıkesir'e 175 milyon TL'lik yatırım hayırlı olsun

Bakan Kasapoğlu: Balıkesir'e 175 milyon TL'lik yatırım hayırlı olsun

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, milletvekilleri, il ve ilçe belediye başkanlarından oluşan Balıkesir heyetiyle bir araya gelerek, kente yapılacak yatırımlarla ilgili protokol imzaladı. Bakan Kasapoğlu, “175 milyon lirayı aşan tüm yatırımların hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.