ALTIN GRAM
Alış: 408,46 TL | Satış: 412,55 TL
DOLAR
Alış: 7.3708 TL | Satış: 7.3841 TL
EURO
Alış: 8.9420 TL | Satış: 8.9581 TL
ÇEYREK
Alış: 662,34 TL | Satış: 676,83 TL

ARAMA SONUÇLARI : 69 adet sonuç bulundu

Ev sahibini öldüren kiracıya 18 yıl hapis

Ev sahibini öldüren kiracıya 18 yıl hapis

KAYSERİ'de ev sahibi Resul Turan'ı (43) fatura ödeme meselesi yüzünden çıkan kavgada öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan kiracı Fatih Bölük (32), 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

TALAS’TAN BEBEK SAHİBİ OLAN AİLELERE “HOŞGELDİN” PAKETİ

TALAS’TAN BEBEK SAHİBİ OLAN AİLELERE “HOŞGELDİN” PAKETİ

Talas Belediyesi, yeni bebek sahibi olan ailelere ‘Hoşgeldin Bebek Seti’ hediye etmeye yeni yılda da devam ediyor.Talas’ta ikamet edip yeni bebek sahibi olan ailelere Talas Belediyesi’nin hediyesi olarak verilen sette, bebeğin ilk bir aylık ihtiyacını karşılayacak ürünler yer alıyor. Talas’ta yaşayıp doğum ve ikamet belgeleri ile Talas Belediyesi Hayır Çarşısı’na müracaat eden herkes bu hizmetten yararlanabiliyor

KOCASİNAN’DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN SOĞUK KIŞ GÜNÜNDE GÖNÜLLERİ ISINDI

KOCASİNAN’DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN SOĞUK KIŞ GÜNÜNDE GÖNÜLLERİ ISINDI

Kocasinan Belediyesi’nin Kocasinan Gönüllü Projesi kapsamında Sosyal Market’e yeni gelen kışlık kıyafetleri giyen aileler, büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Başkan Çolakbayrakdar ise birçok alanda çalışmalar yaptıklarını ve projeler ürettiklerini ama en fazla mutluluk veren ve en fazla heyecan uyandıran işlerin başında sosyal belediyecilik adına yapılan hizmetler olduğunu söyledi.

KOCASİNAN’DA BU KIŞ, HİÇBİR İHTİYAÇ SAHİBİ ÜŞÜMEYECEK

KOCASİNAN’DA BU KIŞ, HİÇBİR İHTİYAÇ SAHİBİ ÜŞÜMEYECEK

İhtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı çalışmalarla onların yüzünü güldüren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Gönüllü Projesi kapsamında Sosyal Market’e yeni gelen 2 tır dolusu 742 koliden oluşan 28 bin 692 adet kışlık kıyafeti, 4 bin aileye dağıtacaklarını söyledi. Ayrıca Başkan Çolakbayrakdar, birçok alanda çalışmalar yaptıklarını ve projeler ürettiklerini ama en fazla mutluluk veren ve en fazla heyecan uyandıran işlerin başında sosyal belediyecilik adına yapılan hizmetler olduğunu vurguladı.

ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARINDA  ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU

ATLI DAYANIKLILIK YARIŞMALARINDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU

Talas Belediyesi, Türkiye Binicilik Federasyonu ve Kayseri Atlı Spor Kulübü işbirliği ile düzenlenen Ali Dağı Kupası Atlı Dayanıklılık Yarışmaları ödül töreni ile son buldu. 2 gün süren yarışmalar sonucunda 40 km.’de Zeynep Hilal Güdü, 70 km’de Ömer Faruk Pehlivan 1. Oldu.

KTB’DEN İHTİYAÇ SAHİBİ OKULLARA  MASKE VE DEZENFEKTAN YARDIMI

KTB’DEN İHTİYAÇ SAHİBİ OKULLARA MASKE VE DEZENFEKTAN YARDIMI

Kayseri Ticaret Borsası okullardan gelen talepler doğrultusunda maske, dezenfektan ve dezenfektan standı ihtiyacı olan okullara destek verdi. Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mustafa Burak Yıldırım “eğitim öğretim dönemi öncesinde okullarımızın talepleri doğrultusunda öğrencilerimizin maske ve dezenfektan ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kayseri Ticaret Borsası olarak eğitimin önemini biliyoruz, her fırsatta öğrencilerimizin ve eğitim kurumlarımızın yanında olacağız” dedi.

Bakan Selçuk: 157 bin ihtiyaç sahibine 90 milyon ödeme yapacağız

Bakan Selçuk: 157 bin ihtiyaç sahibine 90 milyon ödeme yapacağız

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ağustos ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemelerinin 24 Ağustos'ta başlayacağını belirterek, "5 nakdi sosyal destek programıyla yaklaşık 157 bin ihtiyaç sahibine toplamda 90,1 milyon TL ödeme yapacağız" dedi.