ALTIN GRAM
Alış: 409,19 TL | Satış: 413,29 TL
DOLAR
Alış: 7.1924 TL | Satış: 7.2054 TL
EURO
Alış: 8.7811 TL | Satış: 8.7969 TL
ÇEYREK
Alış: 663,53 TL | Satış: 678,04 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

TBMM Başkanı Şentop'tan 'yeni anayasa' açıklaması

TBMM Başkanı Şentop'tan 'yeni anayasa' açıklaması

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin, "Yeni anayasa konusunda niyet okumayı bir kenara bırakarak herkesin bu işin olabilirliğini, gerçekleşebilirliğini denemesi gerekir kanaatindeyim" dedi.

TOKİ'YE 2 YENİ BAĞLANTI YOLU

TOKİ'YE 2 YENİ BAĞLANTI YOLU

Melikgazi'nin birçok noktasında çalışmalarını sürdüren Melikgazi Belediyesi, TOKİ Demokrasi Mahallesinde 2 ayrı bağlantı yolu çalışması yapıyor. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "TOKİ Demokrasi Mahallesi Gül Caddesinden, Kadir Has Bulvarı’na iki ayrı bağlantı yolu yapıyoruz. 200 tona yakın dolgu malzeme sererek çalışmalara başladık dedi.

MELİKGAZİ’DE YENİ ARAÇLAR İLE HİZMET KALİTESİ ARTIYOR

MELİKGAZİ’DE YENİ ARAÇLAR İLE HİZMET KALİTESİ ARTIYOR

Melikgazi Belediyesi, ilçeye yapılan hizmetlerin hız kazanmasıyla ihtiyaç duyulan 6 yeni hizmet aracını daha bünyesine kazandıracak.Araç filosuna kattığı yeni araçlarla hizmet ağını genişlettiklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Daha hızlı ve verimli çalışabilmemiz için araç filomuzun güçlü olması lazım. Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere 3 adet kamyonet, 3 adet panelvan tip tamir, bakım ve ekip aracı alınacak

KOCASİNAN, YENİ ARAÇLARINI TÖRENLE TANITTI

KOCASİNAN, YENİ ARAÇLARINI TÖRENLE TANITTI

Kocasinan Belediyesi, hizmet kalitesini daha da arttırabilmek için filosuna eklediği araçları düzenlenen törenle tanıttı. Kocasinan Belediyesinin, tek kalemde aldığı 27 yeni araçla birlikte filodaki araç sayısını 354’e yükseltmiş oldu. Yeni araçların maliyetinin yaklaşık on üç buçuk milyon lira olduğu belirtildi.Kocasinan Belediyesi vatandaşlara daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek için araç filosuna 27 yeni araç ekledi. Araçlar Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle teslim alındı.

Türkiye'nin en doğusundaki Mehmetçik, yeni kamuflajı giymeye başladı

Türkiye'nin en doğusundaki Mehmetçik, yeni kamuflajı giymeye başladı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personeli için tasarımı 2019'da tamamlanan, tedarik işlemleri ise Milli Savunma Bakanlığı'nca 2020'de gerçekleştirilen yeni tip eğitim kıyafetleri, Türkiye'nin en doğusunda görev yapan Mehmetçik'e ulaştırıldı. Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, yaz aylarında aşırı sıcakta, kışın ise sıfırın altındaki sıcaklıklarda terörle mücadele eden Mehmetçik de yeni kamuflajını giymeye başladı.