ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 20 adet sonuç bulundu

KOCASİNAN, KİŞİ BAŞINA DÜŞEN 15,1 METREKARE YEŞİL ALAN İLE REKORUNU YENİLEDİ

KOCASİNAN, KİŞİ BAŞINA DÜŞEN 15,1 METREKARE YEŞİL ALAN İLE REKORUNU YENİLEDİ

Kocasinan Belediyesi, daha yeşil Kocasinan çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanına kazandırdığı yeni parklarla yeşil alan rekorunu yeniledi. Kocasinan’ı toplam yeşil alan 6 Milyon 50 bin 962 metrekare ile Dünya standartlarının üzerine çıkartarak, ‘Yeni bir yemyeşil Kocasinan’ inşa ettiklerini vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2022 yılının ana temasının ‘Yeşil’ olacağını ve yeni yeşil alanlarla yeni bir rekor elde edeceklerini söyledi.

MELİKGAZİ 3 MAHALLENİN KULLANACAĞI KÜÇÜK BÜRÜNGÜZ YOLUNU YENİLEDİ

MELİKGAZİ 3 MAHALLENİN KULLANACAĞI KÜÇÜK BÜRÜNGÜZ YOLUNU YENİLEDİ

Melikgazi Belediyesi 3 mahallenin ortak kullandığı 2 kilometrelik yolu yenileyerek asfalt çalışmasını tamamladı. Yapılan çalışmaları mahalle muhtarları ile beraber yerinde inceleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Küçük Bürüngüz Mahallemizdeyiz. Büyük Bürüngüz Mahallemize de uğrayarak vatandaşlarımızı dinledik. Büyük Bürüngüz ile ilgili yapılacak çalışmaların talimatı verdik dedi.

Antalyaspor, 3 futbolcusuyla sözleşme yeniledi

Antalyaspor, 3 futbolcusuyla sözleşme yeniledi

Fraport TAV Antalyaspor, Eren Albayrak, Hakan Özmert, Veysel Sarı ile sözleşme yeniledi. Kırmızı-beyazlı takımın başkanı Aziz Çetin, "Herkesin hayalindeki takımı oluşturmaya çalışacağız" dedi.Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, sözleşmesi sona eren 3 futbolcusuyla kontrat yeniledi. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ndeki imza töreninde konuşan Başkan Aziz Çetin, Hakan Özmert, Veysel Sarı ve Eren Albayrak'ın imzası ile transfer sezonunu açtıklarını söyledi. Yönetimde futbol şubesi, teknik direktör Ersun Yanal ile istişare halinde transfer çalışmalarını sürdürdüklerine değinen Çetin, "Takımımızın önemli temel direkleri, önem verdiği değerleri var. Üç futbolcu kardeşimizi burada istediğimizi belirttik. Onlar da bizle olmak istediklerini söyledi. Ersun hoca da istiyordu. İmzalarıyla transfer sezonunu başlatıyoruz. Hakan Özmert ile 1 yıllık anlaşma yaptık. Eren ile 2 yıl, bir yıl da uzatma opsiyonu var. Veysel ile 3 yıllık sözleşme yaptık. Transfer görüşmeleri devam ediyor. Herkesin hayalindeki takımı oluşturmaya çalışacağız" diye konuştu. HAKAN ÖZMERT: FUTBOLU BURADA, EN İYİ ŞEKİLDE BIRAKMAK İSTİYORUM Kırmızı-beyazlı takımda kaptanlık bandını takan Hakan Özmert, transferde emeği geçenlere teşekkür etti. Antalyaspor'un yuvası olduğunu vurgulayan Hakan Özmert, "Bu formayı giymekten mutluyum. Önümüzdeki sene ligi olabildiğince en iyi yerde bitirmek ve Avrupa kupasına katılmak istiyoruz. Geçen sene yarım kaldı, bu sene tamamlamayı diliyorum. İyi ki Antalyasporluyum. Futbolu burada, en iyi şekilde bırakmak istiyorum. Oynayabildiğim kadar oynayacağım. 1 yıllık sözleşme tabii ki futbolcular açısından önemli ama kendi açımdan önemli değil. En iyi şekilde oynayacağım" dedi. VEYSEL SARI: İYİ İŞLER YAPTIK Transferinde emeği geçenlere teşekkür eden Veysel Sarı ise "1.5 senedir buradayım. İyi işler yaptık. Geçen sene istediğimiz hedefleri yakalayamadık ama bu sene yeni kurulacak takımla birlik, beraberlikle istediğimiz yere varmayı diliyoruz" diye konuştu. EREN ALBAYRAK: AVRUPA KUPALARINA GİTMEK İSTİYORUZ İki senedir formasını giydiği Antalyaspor'da güzel bir aile ortamı oluştuğunu vurgulayan Eren Albayrak, "İyi çalışıyoruz. 2 senedir takım olarak güzel şeyler yaptık. Kupa kazanmak istiyoruz. Avrupa kupalarına gitmek istiyoruz. Yarı final, final oynadık olmadı, Türkiye kupasını istiyoruz" dedi.

KOCASİNAN BELEDİYESİ, TAM KAPANMADA TRAFİĞİN AZALDIĞI NOKTALARI BAŞTAN AŞAĞI YENİLEDİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ, TAM KAPANMADA TRAFİĞİN AZALDIĞI NOKTALARI BAŞTAN AŞAĞI YENİLEDİ

Tam kapanma sürecini değerlendiren Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından trafiğin azaldığı önemli noktalarda eş zamanlı yapılan altyapı, üstyapı ve yol yenileme ile asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Tam kapanma sürecinde her zamankinden daha fazla hizmet ürettiklerini vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yenileme çerçevesinde asfalt, yol ve çevre düzenlemesi gibi çalışmaları olabildiğince hızlı bir şekilde yaparak, vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi.

KOCASİNAN BELEDİYESİ, 4 YILDA 25 ADET TAKSİ DURAĞINI YENİLEDİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ, 4 YILDA 25 ADET TAKSİ DURAĞINI YENİLEDİ

İlçe genelindeki taksi duraklarını tek tip mimari ile yenileyen Kocasinan Belediyesi, 4 yılda toplam 25 adet taksi durağını daha modern bir hale getirdi. Yapılan çalışmayla taksici esnafının hizmet standardını yükselttiklerini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Yeni Kocasinan’ı hazırlarken, vatandaşlarımıza ulaşım hizmeti veren taksi duraklarını da daha modern ve daha estetik bir görünüme kavuşturuyoruz.” dedi.

KOCASİNAN, YENİMAHALLE’DEKİ PAZAR YERİNİ YENİLEDİ

KOCASİNAN, YENİMAHALLE’DEKİ PAZAR YERİNİ YENİLEDİ

Kocasinan Belediyesi tarafından yeni haliyle vatandaşların ve esnafların hizmetine sunulan Yenimahalle kapalı pazar yeri, kısa sürede büyük beğeni topladı. Yapılan çalışmalarla ilgili düşüncelerini paylaşan vatandaş ve esnaflar, hizmetlerden memnun kaldıklarını belirterek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Başkan Çolakbayrakdar ise yenilenen kapalı pazar yerinin bölge sakinlerine ve esnafa ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulunarak, hayatın her alanında herkesin yaşamaktan keyif alabileceği bir Kocasinan inşa ettiklerini söyledi.

MELİKGAZİ BELEDİYESİ, KEYKUBAT MAHALLESİNİ BAŞTAN SONA YENİLEDİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ, KEYKUBAT MAHALLESİNİ BAŞTAN SONA YENİLEDİ

Melikgazi Belediyesi Keykubat Mahallesinde 3 aydır devam eden çalışmalarda ilk etabı tamamlıyor. Bir çok ihtiyacı bulunan mahallede 11 kilometrelik havai elektrik hatları yer altına alınarak, cadde ve sokaklarına 12 bin ton asfalt, 26 bin metrekare parke kaldırım yapılacak.