YRP İl Başkanı Narin: İlçelerde teşkilatlanmalarımızı tamamlamak üzereyiz

YRP İl Başkanı Narin: İlçelerde teşkilatlanmalarımızı tamamlamak üzereyiz

YENİDEN Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, "Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. İlçelerde teşkilatlanmalarımızı tamamlamak üzereyiz" dedi. YRP İl Başkanı Önder Narin, parti çalışmalarına ilişkin açıklamada bulundu. Narin, "Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. İlçelerde teşkilatlanmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Kayseri halkı bizi çok sevdi.

Yeniden Refah Partisini çok sevdi. Doktor Fatih Erbakan'ı çok sevdi. Biz de bu nedenle köy, kasaba, sokak demeden geziyoruz. İlk yapılacak seçimde Yeniden Refah Partisi'ni iktidara taşıyacağız. Millete bir alternatifi olduğunu anlatıyoruz. Doktor Fatih Erbakan'ın bu ülkeye çare olacağını projelerle birlikte geldiğini belirtiyoruz. Bu vatana ve millete kim daha iyi hizmet edecekse bizim safımız orasıdır. Yeniden Refah Partisi olarak bizim parti düsturumuz budur. Biz kesinlikle bu millete, devlete ve vatana karşı duran terör örgütleriyle bir arada bulunmayız" dedi.
 
Partilerine olan ziyaretçi sayısının arttığını söyleyen Narin, "Gelen vatandaşlarımızı ağırlıyoruz, davamızı, partimizi anlatıyoruz. Çözüm önerilerini anlatıyoruz. Özellikle bu sıralar üye sayımızda hızlı bir yükseliş var. Bu nedenle Kayseri'den çok memnunuz" ifadelerini kullandı.

Google+ WhatsApp