ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

BAKAN ÖZHASEKİ, AYDER YAYLASI’NDA YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ:   “AYDER YAYLASI HERKESİN İFTİHAR EDECEĞİ BİR YER OLACAK”

BAKAN ÖZHASEKİ, AYDER YAYLASI’NDA YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ: “AYDER YAYLASI HERKESİN İFTİHAR EDECEĞİ BİR YER OLACAK”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, doğal güzelliği ile turistlerin ilgi odağı olan Ayder Yaylası’nda yapılan çalışmaları inceledi. Özhaseki, “Buraya hem yurt içinden hem de yurt dışından binlerce insan geliyor. Onlar bu köşeyi görmek istiyorlar. Bu cennet köşede biraz vakit geçirmek istiyorlar. Biz, Ayder’i gelecek nesillere, yaşayan herkesin iftihar edebileceği bir köşe olarak aktarmayı planlıyoruz. Burası çok daha yaşanabilir, herkesin iftiharla övünebileceği yer olacaktır.” dedi.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “YENİ KÜTÜPHANE, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN BÜYÜK BİR KAZANÇTIR”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “YENİ KÜTÜPHANE, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN BÜYÜK BİR KAZANÇTIR”

Kocasinan Belediyesi’nin Fevziçakmak Mahallesi’ne kazandırdığı 535 metrekare alana sahip Sinan Kütüphane ile Kafe Sinan Tesisi’nin açılışı gerçekleştirildi. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katıldığı programda konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yeni kütüphanenin Türkiye için büyük bir kazanç olduğunu belirterek, “Gençlerimiz bizim göz bebeğimizdir. Gençlerimiz için ne yapsak azdır” dedi.

Tek Bir Kayba Daha Tahammülümüz Yok

Tek Bir Kayba Daha Tahammülümüz Yok

Denizli Barosu önceki dönem başkanlarımızdan, Muğla Barosuna kayıtlı Av. M. Erdal Çam altı gün önce, daha evvel davasına baktığı müvekkili tarafından, sadece mesleki faaliyeti nedeniyle katledildi.

TALAS CEBİR'DE KAPSAMLI ASFALT ÇALIŞMASI

TALAS CEBİR'DE KAPSAMLI ASFALT ÇALIŞMASI

Talas Belediyesi, ilçenin en uzak kırsal mahallelerden Cebir’de kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmayla Cebir’in girişinden çıkışına kadar olan sokaklarda 700 ton sıcak asfalt serilerek mahalle yolları konforlu hale getirildi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN İSTİHDAMA YÖNELİK BİR İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ DAHA

BÜYÜKŞEHİR’DEN İSTİHDAMA YÖNELİK BİR İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ DAHA

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir’in eğitim alanında adeta lokomotifi olan KAYMEK ile Kayseri dâhil, 6 ilde faaliyetlerine devam eden Uluslararası Göç ve Dayanışma Derneği (UGDD) arasında gerçekleşen iş birliği protokolü imza törenine katıldı.