ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç Kadınlar Gününü kutladı

Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç Kadınlar Gününü kutladı

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Vali Çiçek, memleketin, ailelerin ve toplumun zor zamanlarında ancak kadınların dirayeti ve gücü sayesinde ayakta kalabildiğimizi söylerken, Başkan Büyükkılıç ise, “Annelerimiz, bacılarımız bizim temel direğimiz, onlara saygılar sunuyorum” dedi.

VALİ ÇİÇEK VE BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN EĞLENCELİ DEPREM BİLİNÇLENDİRMESİ

VALİ ÇİÇEK VE BAŞKAN BÜYÜKKILIǒTAN EĞLENCELİ DEPREM BİLİNÇLENDİRMESİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Müncübe Cıngıllıoğlu İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Çocuklarla yakar top oynayan Başkan Büyükkılıç, öğrencilerle hem eğlendi hem de depremlerle ilgili bilgilendirme yaptı.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, VALİ ÇİÇEK İLE BİRLİKTE ESNAF ZİYARETİNDE

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, VALİ ÇİÇEK İLE BİRLİKTE ESNAF ZİYARETİNDE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın çay ikramını geri çevirmedi, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. Başkan Büyükkılıç, sık sık esnafların talep ve önerilerini yerinde dinlemeye devam ederken, bu kez Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve protokol ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.

Vali Çiçek, Vali Gökmen Çiçek,

Vali Çiçek, Vali Gökmen Çiçek, "Panik yaratan paylaşım yapan hesaplar takip altında'

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, İncesu ve Hacılar ilçesi merkezli meydana gelen depremler sonrasında bazı sosyal medya hesaplarından yapılan asılsız paylaşımların vatandaşlar arasında yanlış anlaşılmalara, korku ve paniğe neden olduğunu bu nedenle valilik ile kamu kurum ve kuruluşların resmi sosyal medya hesapları dışındaki hesaplardan gelen paylaşımlara itibar etmemeleri gerektiğini böyle paylaşımların Emniyet Müdürlüğü tarafından takibe alındığını açıkladı.