2021 AÇILIŞ VE TEMAL ATMA YILI OLACAK

2021 AÇILIŞ VE TEMAL ATMA YILI OLACAK

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı. Başkan Özdoğan 2021 yılının açılış ve temel atma yılı olacağını hatırlatarak yapımı tamamlanan bir çok projenin açılışını yapacaklarını duyurdu.

Hacılar Belediyesi Keklik Tepesi Sosyal Tesisleri’nde muhtarlarla bir araya gelen Başkan Özdoğan, muhtarlara ilçede yapımı devam eden  çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Toplantıya AK Parti Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Övüç’de katıldı. Pandemi dolayısıyla uzun zamandır muhtarlar bir araya gelemediklerini belirten Başkan Özdoğan, muhtarları bilgilendirmek onların talep ve önerilerini aldıklarını belirterek şöyle konuştu;

“Muhtarlarımız  yerel yönetimlerin gözü kulağıdır. Vatandaşımıza ulaşılabilen en kolay ve en hızlı noktadır. Bizde bu bilinçle hareket etmeye çalışıyor, çalışmalarımıza yön veriyoruz.  2021 yılı açılışlar ve temel atmalar yılı olacak demiştik. Açılış ve temel atmalarımız hazır,  projelerimiz bütün hızıyla devam ediyor. Genel merkezimizden ve büyükşehrimizden alacağımız tarihler doğrultusunda başta stadımız olmak üzere  Aile sağlığı merkezimiz, meydan parkımız, Hacılar Hisarcık yolu, Kentsel dönüşüm konutlarımızın teslimini gerçekleştireceğiz. Hacılarımız sürekli gelişen, sürekli ivme  alan bir ilçemiz. Pandemi dolayısıyla insanların müstakil yapılara olan düşkünlüğü ve talebi arttı. Dolayısıyla bizim de bu noktada  çalışmalarımız hız kazandı. Gerek yaptığımız revizyonlarla gerekse yeni açtığımız imar yolları ile daha konforlu bir yaşam daha konforlu bir Hacılar için tüm ekimizle gayret gösteriyoruz. Bu çalışmalarımızda bize destek veren muhtarlarımıza da çok teşekkür ediyoruz.”

Toplantıda daha sonra karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak talep ve öneriler dinlendi.

Google+ WhatsApp