ARAMA SONUÇLARI : 75 adet sonuç bulundu

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ:  “KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARIMIZI HIZLANDIRACAĞIZ”

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ: “KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARIMIZI HIZLANDIRACAĞIZ”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul’un depreme hazırlanması konusunda kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlandırılması gerektiğini belirtti. Özhaseki, “İstanbul’da 5.8 milyon bağımsız bölüm var. 1,5 milyonu riskli, ama 600 bini ilk etapta dönüşmek zorunda. Bu 600 bin konutun çok hızlı şekilde dönüşmesi lazım. Biz yerimizde durmadan, kentsel dönüşüm çalışmalarını hızlandıracağız.” dedi.

TALAS’TA 2. ETAP KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZLANDI

TALAS’TA 2. ETAP KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZLANDI

Talas Belediyesinin ilçedeki yapı stokunu yenileyerek daha güvenli ve modern alanları inşa etmek amacıyla başlattığı kentsel dönüşüm ikinci etap çalışmaları hızlandı. Bu kapsamdaki hak sahibi Osman Çarman ikinci etap dönüşümde Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile ilk protokolü imzalayan isim oldu.

SAADET’TE ADAY SAYISI HIZLA ARTIYOR

SAADET’TE ADAY SAYISI HIZLA ARTIYOR

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı’nda aday adaylığı süreci hız kazandı. Önceki dönem Kayseri İl Başkanlığı yapan Nuri Ürkündaş milletvekili aday adaylığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

MELİKGAZİ’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI HIZLANIYOR

MELİKGAZİ’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI HIZLANIYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kazım Karabekir, Battalgazi, Anbar, Yıldırım Beyazıt, Çorakçılar gibi farklı alanlarda yapılacak kentsel dönüşüm çalışmalarını masaya yatırdıklarını söyleyerek yakında vatandaşlara müjde vereceklerini belirtti.

ÖZDOĞAN: “KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZLA DEVAM EDİYOR.”

ÖZDOĞAN: “KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZLA DEVAM EDİYOR.”

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ilçede yapımı devam eden Kentsel dönüşümle ilgili çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, kentsel dönüşüm projesinin 3’üncü etabı ve 400 dairelik TOKİ konutlarının temelinin bu yıl atılacağını duyurdu.