ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Bakan Yardımcısı Büyükdede:

Bakan Yardımcısı Büyükdede: "Kayseri, dış ticaret açığımızın kapanmasına en fazla destek veren illerimizden biridir"

Kayseri'de düzenlenen '2030 Vizyonuyla Mobilya Sektörünün Geleceği' temalı SANTEK Toplantısına katılan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, "Yüzde 213 olan ihracatın ithalatı karşılama oranıyla da dış ticaret açığımızın kapanmasına en fazla destek veren illerimizden biri olan Kayseri katma değerli ürün üretme konusunda da diğer illerimize örnek bir şehrimizdir" dedi.

TALAS’A BİR EĞİTİM YUVASI DAHA

TALAS’A BİR EĞİTİM YUVASI DAHA

Talas Belediyesi ve hayırsever Hatice-İzzet Bayraktar iş birliği ile yaptırılan Hikmet Cıngıllı Anaokulu’nun düzenlenen görkemli törenle açılışı gerçekleştirildi. Programa, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve Hayırseverler Hatice ve İzzet Bayraktar çiftinin yanı sıra Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik ilçe protokolünden isimle ve çok sayıda öğrenci velisi de katıldı. Talas Belediyesi ve hayırsever Hatice-İzzet Bayraktar iş birliği ile yaptırılan Hikmet Cıngıllı Anaokulu’nun düzenlenen görkemli törenle açılışı gerçekleştirildi. Programa, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve Hayırseverler Hatice ve İzzet Bayraktar çiftinin yanı sıra Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik ilçe protokolünden isimle ve çok sayıda öğrenci velisi de katıldı. Talas Belediyesi ve hayırsever Hatice-İzzet Bayraktar iş birliği ile yaptırılan Hikmet Cıngıllı Anaokulu’nun düzenlenen görkemli törenle açılışı gerçekleştirildi. Programa, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve Hayırseverler Hatice ve İzzet Bayraktar çiftinin yanı sıra Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik ilçe protokolünden isimle ve çok sayıda öğrenci velisi de katıldı. Talas Belediyesi ve hayırsever Hatice-İzzet Bayraktar iş birliği ile yaptırılan Hikmet Cıngıllı Anaokulu’nun düzenlenen görkemli törenle açılışı gerçekleştirildi. Programa, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez ve Hayırseverler Hatice ve İzzet Bayraktar çiftinin yanı sıra Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik ilçe protokolünden isimle ve çok sayıda öğrenci velisi de katıldı. Törende konuşmaların öncesinde okulda öğrenim gören miniklerin mini gösterisi sunulurken, programa katılanlardan büyük alkış aldı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR PRESTİJLİ PROJE DAHA: “KENT ATÖLYESİ”

BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR PRESTİJLİ PROJE DAHA: “KENT ATÖLYESİ”

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), birbirinden özel sanat branşlarında kursların düzenleneceği, sanatçıların ağırlanacağı Kent Atölyesi projesini hayata geçiriyor.

Kayseri Valiliği’nde 2 protokol birden imzalandı

Kayseri Valiliği’nde 2 protokol birden imzalandı

Kayseri’nin Talas ilçesinde hayırsever İzzet Bayraktar tarafından yaptırılacak olan 32 derslik Anadolu Lisesi inşaatı ile Pınarbaşı ilçesinde hayırsever Mustafa Yalçınkaya tarafından yaptırılacak olan Pazarören Köy Enstitüsü Ana Binası’nın restorasyon işine ait protokollerin imza töreni, Kayseri Valiliği Toplantı Salonu'nda yapıldı.