ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,  ENGELLİLERİN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, ENGELLİLERİN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hacı Mustafa Postaağası Özel Eğitim Meslek Okulu’nun 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla düzenlediği programa katıldı. Engelli çocukların gösterilerine eşlik edip, onlarla gönül köprüsü kuran Başkan Çolakbayrakdar, her zaman onlara destek olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. Ayrıca okulun 11/B Sınıf öğrencisi Caner Salkım ise Başkan Çolakbayrakdar’dan okul bahçesinin yenilenmesini istedi. Başkan Çolakbayrakdar da okulun bahçesinin hızlı bir şekilde yenileyeceği sözünü verdi.

Engelli öğrenciler hünerlerini sergiledi

Engelli öğrenciler hünerlerini sergiledi

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, engelli öğrenciler hünerlerini sergiledi. Hacı Mustafa Postaağası Özel Eğitim Meslek Okulu’nda yapılan etkinliğe Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saim Durgun, okul yönetimi, öğrenciler ve veliler katıldı.

ENGELLİLERDEN BAŞKAN YALÇIN’A TEŞEKKÜR

ENGELLİLERDEN BAŞKAN YALÇIN’A TEŞEKKÜR

Anadolu Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Efdal Özkartal ve yönetim kurulu üyeleri, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a kendilerine sağladığı engelli araçları tamir ve bakım hizmeti ile diğer çalışmalardan dolayı teşekkür etti.Başkan Yalçın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Anadolu Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Efdal Özkartal ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

MELİKGAZİ BELEDİYESİ BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBܒNDEN BAŞKAN PALANCIOĞLU’NA ZİYARET

MELİKGAZİ BELEDİYESİ BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBܒNDEN BAŞKAN PALANCIOĞLU’NA ZİYARET

Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Faruk Şahin ve yönetimi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ettiler.3 Aralık Dünya Engelliler ve Farkındalık Günü’nü tebrik eden Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Bu vesile ile tüm engelli kardeşlerimizin sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam etmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyoruz dedi.