ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ:   AZERBAYCAN’DAN KAHRAMANMARAŞ’A DEPREM KONUTU

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ: AZERBAYCAN’DAN KAHRAMANMARAŞ’A DEPREM KONUTU

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Azerbaycan’ın Kahramanmaraş’ta yapacağı deprem konutları için Azerbaycan Şehir Planlama ve Mimari Devlet Komitesi Başkanı Anar Guliyev ile anlaşma imzaladı. Özhaseki, “Yaptığımız iş birliği anlaşmaları ülkemize ve kardeş ülke Can Azerbaycan’a hayırlı olsun. Biz bir millet, iki devletiz.” dedi.

“Güçlü Ailenin Toplum İçin Önemi” Konulu Aile Çalıştayı Gerçekleştirildi

“Güçlü Ailenin Toplum İçin Önemi” Konulu Aile Çalıştayı Gerçekleştirildi

Kayseri Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek olan güçlü aile yapısının etkilerini incelemek ve tartışmak, ülkemizin yüzyılına odaklanan ve daha güçlü bir toplum inşa etme hedefine adım adım ilerleme amacıyla “Güçlü Ailenin Toplum İçin Önemi” konulu çalıştay, Kadir Has Kongre Merkezinde kamu kurum kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

BAKAN ÖZHASEKİ:   “DEPREM BÖLGESİNDE 2 AY SONRA İLK ETAPTA 40 BİN KONUT TESLİM EDİLECEK”

BAKAN ÖZHASEKİ: “DEPREM BÖLGESİNDE 2 AY SONRA İLK ETAPTA 40 BİN KONUT TESLİM EDİLECEK”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, deprem bölgesinde 2 ay sonra ilk etapta 40 bin konutun teslim edileceğini açıkladı. İhalesi tamamlanarak yapımına başlanılan 200 bin konuttan bitenleri 2-3 ay sonra teslim etmeye başlayacaklarını ifade eden Özhaseki, “İlk etapta 40 bin konutu teslim ediyoruz. Diğerleri de peyderpey gelecek. Yani Aralık ayında o bölgelerde binlerce konutu teslim ettiğimizi görebilirsiniz.” dedi.

BAKAN ÖZHASEKİ DEPREM BÖLGESİNDE BAŞLANILAN İNŞAAT SAYISI AÇIKLADI:  “200 BİN KONUTUN İNŞAATINA BAŞLADIK”

BAKAN ÖZHASEKİ DEPREM BÖLGESİNDE BAŞLANILAN İNŞAAT SAYISI AÇIKLADI: “200 BİN KONUTUN İNŞAATINA BAŞLADIK”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı olarak 200 bin konutun inşaatına başladıklarını ifade eden Bakan Mehmet Özhaseki, “Bakanlık olarak başladığımız inşaat sayısı bugün itibariyle 200 bini buluyor. Şu anda da 200 binden fazla ‘Yerinde Dönüştürmek istiyorum’ diyen vatandaşımız var. 200 bin vatandaş binalarını temsil ettiğinde 300 bine yaklaşıyor. Bu 500 bin vatandaşımızın inşaatını birkaç aya başlayıp bir iki sene içerisinde bitirip teslim etmiş olacağız.” dedi.