Güven Timlerine Başarı Belgesi verildi

Güven Timlerine Başarı Belgesi verildi

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek tarafından KAAN (Genel Kolluk- Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu) projesi kapsamında ilimizde görev yapan Güven Timleri’ne Başarı Belgesi verildi.

Valilik Makamında gerçekleştirilen törene, Vali Gökmen Çiçek, İl Emniyet Müdürü Kâmil Karabörk, ilgili şube müdürleri ve güven timleri katıldı. 
 
Vali Gökmen Çiçek törende yaptığı konuşmada, “Kayseri’ye geldiğimiz ilk günden itibaren kurulması için gayret gösterdiğimiz ve hızlı bir şekilde göreve başlattığımız Güven Timleri, muhteşem işler başarmaktadır. Kaan Projesi kapsamında, ülke genelinde toplam 60 bin noktada, 240 bin özel güvenlik görevlisi ile 40 bin genel kolluk kuvvetinin görev yapıyor. Kayserimizde ise 1498 noktada 3730 özel güvenlik görevlisi, özellikle suçun önlenmesi noktasında genel kolluk kuvvetlerimiz ile işbirliği içerisinde çalışmalarına devam etmektedirler. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği bizim önceliklerimiz arasındadır. Başarılı çalışmalarından dolayı Güven Timlerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 
 
Daha sonra Vali Gökmen Çiçek tarafından, KAAN (Genel Kolluk- Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu) projesi kapsamında işbirliği içerisinde güven timi olarak görev yapan ve faaliyet alanında başarılı olan polis ve özel güvenlik görevlilerinden oluşan personele başarı belgeleri verildi.

Google+ WhatsApp