TACETTİN VELİ MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

TACETTİN VELİ MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Kayseri kent merkezinde yer alan ve şehir içi otobüs işletmelerinin Hem de özel sağlık merkezlerinin adeta birleşme noktası olan Tacettin Veli Mahallesi'nde büyük ölçekli asfaltlama çalışması başlattıklarını söyledi.

Altyapısı tamamlanan ve zemin çalışması sonrası bu bölgenin Kayseri için önemli bir yer olduğunu, çünkü Kızılay Hastanesi ile iki özel hastanenin daha bu bölgede yer almakta olduğunu belirten Başkan Palancıoğlu, "Bu yılı ağaçlandırma yılı ilan ettik fakat asfaltta rekora gidiyoruz. Şehrin şu anda üç ayrı bölgesinde asfaltlama çalışması yapılmaktadır. Ancak büyük ölçekli olan Tacettin Veli bölgesinde çalışıyoruz. Çarşı içi olması sebebiyle ekip sayısı ile iş makinası ve araç sayısını artırdık." dedi

Tacettin Veli bölgesindeki asfaltlama çalışması ile otobüs duraklarının başlangıç noktası olmasının önemli olduğunu çünkü şehir içi belediye otobüs işletmesinin sürekli hizmet vermesi gerektiğini ifade eden başkan Dr. Palancıoğlu bu çalışmalar ile aynı zamanda sağlık hizmetlerine de bir bakıma yatırım yapıldığını sözlerine ekledi.

Google+ WhatsApp