Vali Çiçek İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali Çiçek İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali Gökmen Çiçek, ilçe ziyaretleri kapsamında Özvatan İlçesini ziyaret etti.İlk olarak Özvatan Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek’i ilçe Kaymakamı Yakup Hacıismailoğlu, İlçe Belediye Başkanı Halit Demir ve ilçe protokolü karşıladı.

Vali Gökmen Çiçek, Kaymakamlık makamında ilçenin genel durumu, tarihi ve kültürel yapısı, yapılan yatırımlar ve projeler hakkında Kaymakam Yakup Hacıismailoğlu’ndan bilgiler aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Gökmen Çiçek, Özvatan İlçe Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediyeye gelişi sırasında Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir ve belediye personeli tarafından karşılandı.

İlçe’nin alt yapı ve üst yapı çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Halit Demir’den bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, burada yaptığı konuşmada, “Özvatan çok güzel bir yer. Kayseri’nin bütün ilçelerinde olduğu gibi Özvatan ilçemizde de, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız uyum içerisinde çalışıyorlar. Kaymakamımıza ve Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi

Belediye ziyaretinin ardından Vali Gökmen Çiçek, ilçede faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret ederek, esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Gökmen Çiçek, Özvatan ilçe ziyareti kapsamında sırasıyla, Kadın Kooperatifleri, Özvatan Şelalesi, Özvatan Yufka Üretim Tesisi, Özvatan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Bal Evi ve Tarihi Agios Nikolaos Kutsal Kilisesi’ni ziyaret ederek, Özvatan Kaymakamı Yakup Hacıismailoğlu ve Belediye Başkanı Halit Demir’den bilgiler aldı.

Vali Gökmen Çiçek, gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerin ardından ilçeden ayrıldı.

Google+ WhatsApp